czwartek, 21 lipca 2011

Sydney Blush&Bashful

Kolejna notka dotycząca Tonnerek będzie Sydney Blush&Bashful. Kobieta kariery. Panna ta posiada możliwość wygięcia nadgarstka. Włoski w przepięknym kolorze miodowym.

Jest po prostu przecudna. Ma o wiele większe możliwości pozowania niż jej poprzedniczka. Co oczywiście również zostało zauważone i wykorzystane z pre medytacja przez poprzednia właścicielkę. Laleczka jest jakoś bardziej nadwyrężona.  Jej makijaż  jest również zachowany w kolorach jasnych, z wyjątkiem ust które są podkreślone ciemniejszym kolorem szminki.

Wklejam kolejne zdjęcia mojej przepięknej pani wraz z koleżankami. Na niektórych fotkach poniosła mnie żądza seksualna wiec zdjęcia tez wyszły tez tylko dla ludzi, pełnoletnich bądź tez pod opieka osób dorosłych HI!!!!! HI!!!!!! HI!!!!!! HI!!!!!!   

Sydney Blush&Bashful z przyjaciółkami

 Masz piękny kolor włosów .........  i tak się błyszczą  ZAZDROSZCZE!!!!!!!!!!


 Zaproszenie do zabawy.....................

i ty jesteś piękna przytul mnie bo mi smutno.............  

Pocałuj!!!!
Nie wypada bo patrzą na nas. Kto?
inni bloggerzy............ CMOK CMOK CMOK

2 komentarze:

  1. Piękna lalka! Bardzo mnie zachwyciła kolorem swoich włosków. Cudna! ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Cudna! Każda z Tonnerek zachwyca na swój sposób. A lalki o rudym kolorze włosów sa niezwykle rzadkie i bardzo mi się podobają.

    Jeszcze taka dygresja, co do początkowych wpisów... Doskonale Cię rozumiem. Niektórzy nawet nie zdają sobie sprawy, ile krzywdy wyrządzają wyśmiewając się z czyjegoś hobby (obojętnie czym ono jest). Niektórzy z moich rówieśników mają taką mentalność, że poczują się lepsi kiedy stwierdzą ,,omg, zbierasz lale Barbie, jak mała dzidzi, haha".
    Tymczasem nie warto się przejmować i dalej robić swoje ;) Serdecznie pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń